Praca

Przeczytaj ogłoszenie, by przekonać się, że to właśnie Ty jesteś osobą, której nam brakuje.

Poszukiwana osoba, zasili załogę Instytutu Kosmetologii AnnEstetic!

Zakres obowiązków Kosmetologa Instytutu Kosmetologii AnnEstetic:

-wykonywanie zabiegów z zakresu Laseroterapii (  Laser Vectus, Laser EMERGE, Laser QUADROSTAR);

-wykonywanie zabiegów przy wykorzystaniu urządzń HI TECH ( Endermologia LPG, Fala radiowa Venus Freeze, Fala akustyczna Storz Medical, Karboksyterapia JULIE);

-wykonywanie zabiegów z kosmetyki białej;

-obsługa Klienta tylko na najwyższym poziomie;

-odsprzedaż kosmetyków;

Zakres obowiązków Stylistki paznokci Instytutu Kosmetologii AnnEstetic:

-wykonywanie manicure/pedicure (klasyczny, biologiczny, frezarkowy, francuski, hybrydowy, żelowy, japoński jak również przedłużanie paznokci-żel/)

Profil idealnej kandydatki na Kosmetologa i Stylistkę paznokci:

-ukończone studia/kursy zawodowe;

-bycie na bieżąco z najnowszymi i najciekawszymi nailsowymi trendami i nowinkami kosmetycznymi;

-uprzejmość i uczynność względem Klienta;

-komunikatywność, pewność siebie i otwartość w rozmowie z Klientem;

-kultura osobista na wysokim poziomie;

-miła aparycja i prezencja;

-sumienność i dokładność w wykonywaniu pracy;

-kreatywność i wysokie zaangażowanie w wykonywanie poleconych zadań;

-doświadczenie w zawodzie.

A co oferujemy my?:

-możliwość nauki, rozwoju oraz doszkalania się;

-atrakcyjne wynagrodzenie;

-praca na najlepszych produktach kosmetycznych;

-sprzęt najwyższej jakości;

-praca w modnym i miłym miejscu;

-duża baza Klientów.

Jeżeli uważasz, że wszystkie wymagania (lub większość z nich) opisują właśnie Ciebie, aplikuj do nas! Czekamy na Twoje CV pod adresem managerannestetic@gmail.com  Portfolio z załączonymi pracami również mile widziane!

Pomóż nam stworzyć team kreatywny godny pozazdroszczenia.

Annestetic

Dane adresowe

ul. Bernardyńska 11 (I p.)
35-069 Rzeszów

Umów wizytę

instytut@annestetic.pl

managerannestetic@gmail.com

telefon: +48 17 850 02 52
kom.: 697 400 306

Godziny pracy

pon. - pt. 9.00 - 19.00
sob. 9.00 - 17.00