NOWOŚĆ KOSTKA ARKADY NA WRASTAJĄCE SIĘ PAZNOKCIE

NOWOŚĆ KOSTKA ARKADY NA WRASTAJĄCE SIĘ PAZNOKCIE
2018-11-01

Wrastające paznokcie to uciążliwy i bolesny problem, który dotyka niemal 20% społeczeństwa. Do niedawna pierwszym krokiem, była wizyta u chirurga, na której można było usłyszeć „zrywamy cały paznokieć”. Metoda ta nie zawsze okazuje się w pełni skuteczna. W takich przypadkach najlepiej jest zastosować metodę Kostka Arkady, która jest niezwykle skutecznym sposobem na wrastające paznokcie.

 

KOSTKA ARKADA 200 zł za palucha 

SERUM KOLAGENOWE 85 zł ( obowiązkowy zakup )

 

 

 

Kostka Arkady – co to?
Kostka Arkady jest to nowoczesna metodą, która skutecznie leczy problem wrastających paznokci. Pomysłodawcą i twórcą jest Polak Adrian Arkada. Dzięki temu urządzeniu możemy ustawić paznokieć we właściwej pozycji. Następnym krokiem jest utrwalenie tej pozycji za pomocą akrylu. Dzięki temu zabiegowi płytka paznokcia nabiera zdrowego i naturalnego wyglądu. W przypadku kobiet akryl można pokryć lakierem.

 

Kostka Arkady – dla kogo?
Metoda kostka Arkady przeznaczona dla osób, które borykają się z wrastającymi paznokciami. Bardzo często pacjenci lekceważą pierwsze objawy, ponieważ dają niewielkie dolegliwości bólowe. Niestety zwlekanie z wizytą w pierwszych etapach choroby prowadzi do powstania stanu zapalnego. Pojawia się wydzielina ropna, zaczerwienienie okolic paznokcia, a następnie ziarnina. Należy pamiętać o tym, że wczesna profilaktyka jest zdecydowanie szybsza, mniej kosztowna i co najważniejsze – jest mniej bolesna.

 

Jak wygląda zabieg kostką Arkady?
Standardowy zabieg trwa od 45 min do 90 min, w zależności od problemu z jakim przychodzi pacjent. Chory palec zostaje unieruchomiony w kostce Arkady, a następnie prostuje się paznokieć. Do utrwalenia jego pozycji używa się masy akrylowej, która zawiera substancje przeciwbakteryjne i antygrzybicze. Następnie stosuje się Serum Kolagenowe Arkada zarówno od razu po zabiegu, jak i w domu przez pacjenta podczas terapii. Dzięki temu paznokieć szybciej rośnie i staje się elastyczny. Dodatkowo działa antyseptycznie, nawilża, przyśpiesza gojenie ran i zmiękcza paznokieć.

 

Długość leczenia kostką Arkady i efekty
Długość leczenia kostką Arkady zależy od tego, jak długo pacjent zwlekał z zapisaniem się na wizytę. Bardzo istotne jest także, jakie zabiegi były wykonywane wcześniej i jaki jest stopień deformacji płytki paznokciowej.

 

Po zabiegu należy odwiedzić podologa na wizycie kontrolnej, aby zapobiec powikłaniom. Może zdarzyć się również, że konieczne będzie wykonanie nieskomplikowanego zabiegu korekcyjnego.

 

Efekty bardzo często są widoczne i odczuwalne już po pierwszej wizycie. Aby zabieg był skuteczny. należy stosować się do zaleceń specjalisty. Nie należy nosić ciasnego obuwia i prawidłowo obcinać paznokcie. Jeśli w odpowiedni sposób będziemy dbać o zdrowie naszych stóp, to z pewnością nie będziemy musieli martwić się wrastającymi paznokciami w przyszłości.

 

 

Zobacz także:

Annestetic

Dane adresowe

ul. Bernardyńska 11 (I p.)
35-069 Rzeszów

Umów wizytę

instytut@annestetic.pl

managerannestetic@gmail.com

 

telefon: +48 17 850 02 52
kom.: 697 400 306

 

Godziny pracy

pon. - pt. 9.00 - 19.00
sob. 9.00 - 17.00

 

Copyright Annestetic 2017

Realizacja: Aprobat