NOWOŚĆ DELUXE BROWS

NOWOŚĆ DELUXE BROWS
2018-11-01

 

Henna która zapewnia trwały i piękny efekt wypełnionych brwi.

Dzięki hennie możemy stworzyć piękny naturalny kształt brwi, aby uzyskać bardziej wyrazisty i atrakcyjny wygląd.

 

 

Co to jest DELUXE BROWS ?
DELUXE BROWS to nieinwazyjny zabieg farbowania brwi z efektem tatuażu na skórze do 10 dni oraz utrzymaniem koloru na włoskach do 4-5 tygodni. Każda skóra jest inna, więc należy wziąć pod uwagę, że u jednych osób efekt może się utrzymać dłużej, u innych krócej - powyższe dane są uśrednione.

 

Jak długo trwa zabieg?
Zabieg trwa ok 45- 60 min.

 

Jak wygląda zabieg?
Zalecamy, aby przyjść na test skórny na ok. 48 godz. przed umówionym zabiegiem. Przed samym zabiegiem przeprowadzamy konsultacje, na której ustalamy, jaki efekt klientka chce osiągnąć: bardziej naturalny czy nieco mocniejszy. Następnie wybieramy kolor i tonację odpowiednią do karnacji, koloru włosów oraz pożądanego efektu. Po przygotowaniu skóry i wybraniu odpowiedniego elementu, nakładamy preparat trzykrotnie. Natstępnie zmywamy preparat i zabezpieczamy efekt i... gotowe :)

 

Jak postępować po zabiegu?
Docelowy efekt widoczny będzie po 24 godzinach - brwi oraz skóra będą delikatnie jaśniejsze niż zaraz po zabiegu. Jeżeli chcemy utrzymać jak najbardziej intensywny efekt - zaleca się do 24 godz. omijanie okolic brwi przy codziennym demakijażu oraz powtrzymanie się od mycia wodą tych okolic. Oczywiście zalecamy rzadsze wizyty w solarium lub uwagę w przypadku stosowania samoopalających kremów - te dwa czynniki zawsze działają rozjaśniająco.

 

Jaka jest cena zabiegu?

Zabieg wprowadzamy w listopadzie  w promocyjnej cenie 60 zł.

 

 

Zobacz także:

Annestetic

Dane adresowe

ul. Bernardyńska 11 (I p.)
35-069 Rzeszów

Umów wizytę

instytut@annestetic.pl

managerannestetic@gmail.com

 

telefon: +48 17 850 02 52
kom.: 697 400 306

 

Godziny pracy

pon. - pt. 9.00 - 19.00
sob. 9.00 - 17.00

 

Copyright Annestetic 2017

Realizacja: Aprobat